SKANDAL! Skupo će našeg trenera stajati trenutak kad je odlučio podignuti ruku nazvijezdu Bayerna Leroya Sanea. Gotovo da i nema medija koji žutu minutu Nenada Bjelice nije iskoristio i stavio ga na "front page".

Bivši Dinamov trener poludio je zbog toga što sudac u 72. minuti nije svirao očigledni penal za njegovu momčad, a onda mu je dvije minute kasnije pao mrak na oči!

Bivši trener Dinama i Osijeka zaradio je crveni karton, a vjerojatno ga očekuje i teška kazna...

Bjelica glavni junak svih njemačkih naslovnica večeras, nasrnuo je na večerašnjoj utakmici svog Uniona s Bayernom koju je izgubio s 1 : 0 bild screenshot front page
24. 1. 2024

Nenad Bjelica zaradio je u 74. minuti crveni karton nakon sukoba s Leroyjem Saneom. Igrač Bayerna htio je što brže doći do lopte koja je bila u rukama  koja je bila u rukama trenera Uniona Berlina. Bjelici se to nije svidjelo pa je u naguravanju s igračem Bayerna dvaput zamahnuo prema njegovu licu i odgurnuo ga. Eksces je započeo zapravo dvije minute ranije, kad po Bjelici, sudac nije svirao čisti penal za njegovu momčad pri rezultatu 1:0 za Bayern.

Nogometaši Union Berlina minimalno su poraženi na gostovanju kod Bayerna u utakmici 18. kola Bundeslige. Jedini pogodak postigao je Raphael Guerreiro u 46. minuti utakmice koju je obilježio rijetko viđeni incident u režiji Nenada Bjelice.

Nakon što je naš trener zakuhao kašu brzo su se u naguravanje uključili četvrti sudac i pomoćnici pa je spriječen teži incident. Jasno je da Bjelici nakon ovoga slijede teške sankcije.  Sane je dobio žuti karton. Sudac Frank Willenborg s pravom je dao crveni karton Bjelici!

BJelica je nakon crvenog kartona i isključenja morao na tribine, no tamoje nastavio svoj show.

Ušao je u žestoke prepirke s navijačima i redari su ga morati udaljiti, u novinarsku ložu, gdje su ga do kraja utakmice okružula tri stjuarda.

Koristimo kolačiće u svrhu pružanja boljeg korisničkog iskustva na stranici. Ukoliko nastavite s pregledavanjem ove stranice pretpostavit ćemo da se slažete s tim.