Starica ulovila hobotnicu u Jadranskom moru, a ono što je uslijedilo zapanjilo je sve: preplivala je morem... (VIDEO)
VIDEO: Baka je ulovila hobotnicu samo jednim udarcem. Ulov, koji su promatrali slučajni prolaznici, izveden je iznimno precizno.
Zaista nesvakidašnji događaj dogodio se u Tisnom nadomak Jadrana, snimka se brzinom munje širi internetom.
U hrvatskom primorskom mjestu Tisnom dogodio se nesvakidašnji događaj koji je proteklih dana privukao pažnju domaće javnosti i brojnih korisnika interneta. Starija je žena na mjesnoj rivi tradicionalnim udicama uspješno ulovila hobotnicu, a odmah nakon toga prisutni su primijetili morskog psa u vodi!
Ulov, koji su promatrali slučajni prolaznici, izveden je iznimno precizno, jer je starica ulovila hobotnicu samo jednim udarcem. Prizor su mnogi opisali kao raritet i prikaz umijeća tradicionalnog obalnog ribolova.
Nekoliko trenutaka nakon ulova na rivi se raspravljalo o kulinarskim načinima pripreme hobotnice, no opušteno raspoloženje poremetio je iznenadni dolazak morskog psa koji se pojavio u blizini obale. Događaj je telefonom snimio Željko Marača koji je video objavio na društvenim mrežama i napisao: "Nevjerojatno, kakav trenutak - prvo hobotnica, pa baka s kljovama i na kraju morski pas!"
Prema zasad dostupnim informacijama, navodno se radi o manjoj, neopasnoj vrsti morskog psa, no prizor je izazvao veliko iznenađenje prisutnih. Snimka se u međuvremenu brzo proširila internetom, a događaj je postao jedna od onih domaćih priča koje će nesumnjivo još dugo kolati Tisnom.